240 GB WD GREEN 3D NAND WDS240G2G0A 545-465 MB/s

0 yorum
Satış: 7

365.00  380.00 

% 4
indirim

Stok: TÜKENDİ

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Bilgileri

Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda kullanım için üretilen WD Green SSD’ler, günlük işlemlerinizi hızlandırmak için yüksek performans ve güvenilirlik sunmaktadır. Kapsamlı WD F.I.T. Lab™ sertifikası sahibi ve 2,5 inç/7 mm boyutundaki kasası veya M.2 2280 modelleriyle WD Green katı hal diskleri çoğu kişisel bilgisayar ile uyumludur. Ücretsiz WD SSD Kontrol Paneli, depolamanızı kontrol etmenize olanak sağlar ve 3 yıllık sınırlı garantisi ile birlikte dijital depolamanızı sorunsuz bir seviyeye yükseltir.

Günlük bilgisayar kullanımı için geliştirilmiş performans

Sisteminizi WD Green katı hal diski ile güçlendirin ve dizüstü veya masaüstü bilgisayarlarınızda gerçekleştirdiğiniz günlük işlemlerinizin gerektirdiği performansı geliştirin. SLC önbellek (tek seviyeli önbellek) teknolojisi, webde gezinmek, favori günlük oyunlarınızı oynamak veya sadece sisteminizi bir flash diskte başlatmak için gerekli yazma performansını WD Green SSD disklerde artırmaktadır.

Katı hal güvenilirliği

WD Green SSD’ler, diskin kaza ile çarpması veya düşürülmesi durumunda veri kaybını önleyecek şekilde oluşturulmuştur. Kapsamlı WD İşlevsel Bütünlük Test Laboratuvarı (F.I.T. Lab™) sertifikasyonu ile birlikte, her WD Green SSD, WD markasının en yüksek standartlarını karşıladığından emin olmak için teste tabi tutulur. WD Green SSD diskte hareketli parça olmadığından, normal kullanımdan kaynaklanacak yıpranma ve aşınmaya karşı yıllarca dayanıklı bir depolama elde edersiniz.

Daha düşük güç. Daha fazla oyna.

WD Green katı hal diskleri, sektördeki en düşük güç tüketimine sahip diskler arasında yer almaktadır. Ayrıca daha az güç kullanımı sayesinde, kişisel dizüstü bilgisayarınızı daha uzun süreyle kullanabilirsiniz.

PC’niz için kolay bir yükseltme

WD Green SSD’ler, daha küçük ve ince bilgisayarları geliştirmek için ya 2,5 inç/7 mm’lik kasa içinde ya da M.2 2280 model olarak mevcuttur. Çoğu dizüstü bilgisayar, masaüstü PC’lere uyumlu olacak form faktörleri ile WD Green SSD işe başlamaya hazırdır.

• SLC önbellek (tek seviyeli önbellek), günlük işlemleri hızlıca gerçekleştirmek için yazma performansını artırır.
• Uyumluluk ve güvenilirlik için darbeye dayanıklı ve WD F.I.T. Lab™ onaylı
• Ultra düşük güç kullanımı sayesinde, dizüstü bilgisayarınızı daha uzun süreyle kullanabilirsiniz.
• Çoğu PC’ye uyumlu olması için, 2,5 inç/7 mm boyutunda kasada ve M.2 2280 form faktörlerinde bulunur.
• Ücretsiz, indirilebilir Western Digital SSD Kontrol Paneli¹ diskinizin durumunu kolayca izlemenize imkan tanır.
• 3 yıl sınırlı garanti sayesinde depolamanızı sorunsuz bir şekilde yükseltebilirsiniz.

Marka

WD

Kapasite

240 GB

Okuma Hızı

500 – 599 MB/s

Yazma Hızı

450 – 599 MB/s

Bağlantı Tipi

Sata 3

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.